تبلیغات
مقالات بازاریابی و کسب درآمد اینترنتی - درآمد رویایی برایان تریسی را الگو قرار دهید

مجله موفقیت: بعضی از کارمندان حقوق و ترفیع مناسبی دریافت نمی کنند درحالی که عده ای به سرعت رشد می کنند و کارهای مهمتر و کلیدی تری به آنها واگذار می شود و حقوقشان به سرعت افزایش می یابد. برایان تریسی در کتاب جدیدش «درآمد رویایی» به این موضوع پرداخته است. بخشی از مطالب کتاب در این مقاله تقدیم کارمندان پرتلاش و علاقمند به پیشرفت می شود.

نگرش مثبت داشته باشید

بیش از 85 درصد موفقیت کاریتان صرفنظر از استعداد و مهارت، به نگرش و شخصیت شما بستگی دارد. موفقیت، میزان درآمد و سرعت پیشرفتتان وابسته به این است که مردم چقدر شما را دوست دارند و برای کمک به شما تمایل دارند.

دکتر دانیل گُلمن از دانشگاه هاروارد، کتاب های متعددی درباره هوش احساسی نوشته است. استنتاج او این است که هوش احساسی در موفقیت کاری بسیار تاثیرگذارتر از ضریب هوشی شما است. انسان های مثبت، شاد و خوشبین همیشه محبوب تر و باارزش تر از افراد ایرادگیر، بدبین و منفی نگر هستند. یکی از موثرترین شاخص های موفقیت در کار این است که چگونه به عنوان بخشی از یک تیم عمل می کنید و این موضوع به نگرشتان بستگی دارد.کنار آمدن با دیگران 

بهترین کارکنان شرکت افراد شاد، مثبت و حامی هستند. آنها از حس همدردی و ملاحظه زیادی برخوردارند. دیگران دوست دارند در کنارشان باشند و به آنها کمک کنند.

تحقیقات نشان می دهد که افراد مثبت و خوش رو شانس بیشتری برای افزایش درآمد و پیشرفت دارند. این افراد سریعتر مورد توجه مدیران قرار می گیرند. علاوه بر این افراد مثبت از طرف همکاران و اطرافیان حمایت می شوند. به نظر می رسد فشاری به سمت بالا از سوی همکاران، فرد مثبت را به سرعت پیش می برد.

عامل تعیین کننده در نگرش مثبت این است که تحت استرس چقدر خوب عمل می کنید. وقتی همه چیز خوب است، هر کسی می تواند مثبت باشد. هنگام مواجهه با سختی ها و موانع است که هویت واقعی تان را به خود و دیگران نشان می دهید. در شرایط سخت مشخص می شود چه کسانی مستحکم هستند و پیش می روند.

فرد مثبت در هر موقعیت و هر فردی به دنبال خوبی هاست. او به دنبال نکته ای مثبت یا خنده دار است و بیشتر سازنده است تا مخرب. خبر خوب این است که نگرش مثبت با تمرین روزانه قابل یادگیری است.

درآمد رویایی برایان تریسی را الگو قرار دهید


توجه به ظاهرتان

عجیب است که عده زیادی پیشرفت نمی کنند، زیرا هیچ کس تا به حال آنها را به کناری نکشانده است تا بگوید ظاهر آنها در کسب درآمد مناسب چقدر مهم است.

من سال ها شخصا روی اهمیت تصویر بر کار مطالعه کردم. کتاب ها و مقالات بسیاری خواندم و به هزاران نفر آموزش دادم. می توانم با اطمینان بگویم که ظاهر شما تاثیر بسیار زیادی بر میزان و سرعت پیشرفت دارد.

اولین قانون این است که در کارتان همیشه برای موفقیت لباس بپوشید. به افراد برتر صنعت و شرکت خود نگاه کنید. در روزنامه ها و مجلات به تصاویر مردان و زنانی که در شغلشان پیشرفت کرده و به مدارج بالا و دستمزدهای زیاد رسیده اند توجه کنید. از افراد پیشرو الگوبرداری کنید.
در کسب و کار رنگ ها و ترکیب رنگ های خاصی نسبت به سایر رنگ ها پذیرفته تر هستند. کتاب مناسبی درباره ایجاد تصویر حرفه ای تهیه کنید، آن را از اول تا آخر بخوانید و به پیشنهاداتش عمل کنید.


مانند افراد خوش آتیه لباس بپوشید

امروزه نظرات زیادی درباره لباس های غیررسمی و راحت وجود دارد. فقط افرادی اجازه دارند در محل کار لباس های غیررسمی بپوشند که پشت صحنه هستند و با مشتری سروکار ندارند و آینده شرکت به آنها وابسته نیست. حتی در منطقه «سیلیکون ولی» که پوشیدن لباس غیررسمی معمول است، مدیران جوان در دفترشان یک دست کت و شلوار مرتب دارند تا زمان ملاقات با مشتری یا سرمایه گذاران از آن استفاده کنند. آنها اهمیت لباس را می دانند.

درآمد رویایی برایان تریسی را الگو قرار دهید

اگر آینده درخشانی دارید، همانند افراد بدون آینده روشن، لباس نپوشید. طوری لباس بپوشید که نشان دهید در زندگی تان هدف دارید. اگر تمام اطرافیان لباس غیررسمی می پوشند، به نفع شما است. شما به چشم می آیید و از دید افراد تاثیرگذار بر کارتان بهتر به نظر می رسید.

به یاد داشته باشید شرکت ها می خواهند کارمندانی را به مشتری ها و سرمایه گذاران معرفی کنند که مایه افتخارشان باشند. باید ظاهرتان طوری باشد که مدیرتان از معرفی شما به مدیر دیگر به عنوان نماینده شرکت افتخار کند.


سخت تر کار کنید

دیدگاه افراد پرکار را در خود ایجاد کنید. هیچ چیز نمی تواند توجه افراد مهم را در کارتان سریعتر از این جلب کند که به عنوان کارمندی بسیار پرکار و سختکوش شناخته شوید.

همه افراد سختکوش محل کارشان را می شناسند. افراد پرکار همیشه بیشترین ارزش و احترام را در شرکت کسب می کنند. آنها همیشه درآمد و ترفیع بیشتری دریافت می کنند زیرا عملکرد بهتری دارند، یعنی کار بیشتری را در زمان کمتر انجام می دهند آنها برای شرکتشان ارزشمندترند، الگوی خوبی هستند و مدیران به آنها افتخار می کنند و می خواهند بیش از هر فرد دیگری آنها را حفظ کنند.


ساعات بیشتری کار کنید

افراد برتر هر حوزه کاری نسبت به افراد معمولی، ساعات بیشتری کار می کنند. در حقیقت، ده درصد برتر افراد پردرآمد، پنجاه تا شصت ساعت در هفته کار می کنند. همچنین یادتان باشد که آنها در تمام ساعت کاری، واقعا کار می کند و وقت تلف نمی کنند. وقتی صبح زود به محل کار می رسند، بلافاصله مهمترین کارها را شروع می کنند. آنها به طور پیوسته در طول روز تلاش می کنند. آنها دوستانه برخورد می کند اما از صحبت های بیهوده و گپ زدن با همکاران پرهیز می کنند.

درآمد رویایی برایان تریسی را الگو قرار دهید

در تمام ساعات کاری کار کنید. در طول روز از بازی با کامپیوتر، صحبت های تلفنی شخصی، خواندن روزنامه یا صحبت کردن در مورد آخرین بازی فوتبال یا برنامه های تلویزیونی بپرهیزید. تمام روز را به کار اختصاص دهید.

یک فرد معمولی با کمتر از پنجاه درصد ظرفیت خود کار می کند. پنجاه درصد باقی مانده، با صحبت های بی ارزش، تماس های تلفنی شخصی، کارهای شخصی، دیر آمدن، زود رفتن و بیشتر کرلدن زمان ناهار و چای تلف می شود. فقط پنج درصد از مردم جهان تمام وقت کار می کنند. سایرین پایین تر از توانشان کار می کنند و اغلب این مقدار خیلی کمتر از توان شخص است.


برنده مسابقه شوید

تصور کنید شرکت شما قصد دارد تمام کارمندانش را از طریق موسسه ای ارزیابی کند تا سختکوش ترین و کم کارترین افراد مشخص شوند. قرار است حقوق شخص برنده بیشتر شود و ارتقا شغلی یابد اما قسمت شیرین ماجرا این است که فقط شما از این موضوع اطلاع دارید. هیچ کدام از همکاران نمی دانند موسسه در حال ارزیابی چه چیزی است.

هدف شما برنده شدن دراین مسابقه است. باید رتبه سختکوش ترین فرد شرکت در دوازده ماه آینده را کسب کنید. این هدف به شما کمک می کندن تا بهتر از هر شیوه دیگری درآمد و سرعت ارتقا شما بیشتر شود. در این مسابقه شما تنها کسی هستید که می توانید مانع پیروزی خودتان شوید.


درخواست مسوولیت بیشتر

خوشبختانه راه های امتحان شده و ثابت شده ای برای پیشرفت وجود دارد. یکی از مهمترین راه ها درخواست مسوولیت بیشتر است. برای هر کاری داوطلب شوید. حداقل هفته ای یک بار پیش رییستان بروید و از او مسوولیت بیشتری بخواهید.

این روش ارتقای سریع را سال ها پیش، زمانی که برای رییس شرکت بزرگ سنگ کار می کردم به کار گرفت. هر هفته تمام کارهایم را انجام می دادم و نزد رییسم می رفتم و درخواست مسوولیت بیشتری می کردم. چند هفته اول او می گفت «در موردش فکر می کنم». یک روز بعد از آن که درخواست کار بیشتری کردم، از من خواست برایش کاری خاص انجام دهم.

من یک فرصت خوب داشتم! تعطیلی آخر هفته بود و او خواست در مورد سرمایه گذاری در شرکت مورد نظرش بررسی کاملی انجام دهم. بلافاصله دست به کار شدم. تمام تعطیلات آخر هفته را کار کردم. شنبه صبح زود سر کار رفتم و یکی از منشی ها گزارشم را تایپ کرد تا خوب به نظر برسد. سپس منتظر ماندم.

ساعت 10:30 صبح رئیس به دفترم زنگ زد و پرسید که آیا اعداد و ارقام مورد نظر را که آخر هفته قبل خواسته بودم آماده کرده ام یا خیر. بانک طی تماسی غیرمنتظره، زودتر از موعد، جزئیاتی برای تصمیم گیری خواسته بود.

من مستقیم به دفترش رفتم و گزارش را روی میز گذاشتم. او گوشی را برداشت، به بانک زنگ زد و توانست وام بزرگی بگیرد. پس از آن، پشت سر هم مسوولیت گرفتم و آینده ام در آن شرکت تغییر کرد.


خودتان را ارتقا دهید

اغلب مردم در محل کار، کاری را انجام می دهند که از آنها خواسته شده باشد. شما اینطور باشید همیشه کارهای بیشتری بخواهید و هر گاه مسوولیت گرفتید، آن را خوب و سریع انجام دهید. به یاد داشته باشید: می خواهید به عنوان فردی شناخته شوید که وقتی کاری باید به سرعت انجام شود، شما را انتخاب کنند.

آیا ترفیع می خواهید؟ اینکار به خودتان بستگی دارد. در حقیقت با قبول مسوولیت های جدید، باعث ترفیع خودتان می شوید. در نهایت به سطح دلخواهتان در داشتن مسوولیت ارتقا پیدا می کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

برای کسب درآمد رویایی، هیچ چیزی به اندازه کسب شهرت در «سرعت و قابلیت اعتماد» مهم نیست. از افرادی باشید که رییستان برای انجام سریع کارها روی شما حساب کند. هر مسوولیتی را همانند آزمونی ببینید که آینده کارتان به آن وابسته است. همواره در پی مسوولیت های بیشتر باشید و ببینید درآمدتان با چه سرعتی بیشتر می شود!


معرفی کتاب خارجی

نام کتاب:درآمد رویایی
نویسنده: برایان تریسی
سال انتشار: 2012
تعداد صفحات: 255

شما می دانید که لایق درآمدی بیشتر از درآمد کنونی خود هستید اما چگونه از شرایط کنونی به درآمد رویایی خود برسید؟ برایان تریسی مربی شغلی، متخصص آموزش و نویسنده کتاب های پرفروش همیشگی، روش هایی عامه پسند را آموزش می دهد تا درآمدتان را افزایش دهید و موانعی که بسیاری با آنها روبرو هسیتند را معرفی می کند و انواع گوناگون روش ها و فعالیت هایی را بیان می کند که می تواند به شما کمک کند به گونه ای دیگر بیندیشید. 

با اینکه مطالب کتاب تا حدی تکراری است و شامل اطلاعات تخصصی اقتصادی نیست اما دیدگاه های باارزشی در مورد کشف توان بدست آوردن حداکثر درآمد دارد. مجله موفقیت توصیه می کند این استراتژی ها و تکنیکها را در حرفه تان به کار گیرید تا بازار را وادار کنید. برای تلاش هایتان قدردان باشد و به همان نسبت به شما پول بپردازد.
منبع: برترین هاhttp://www.bartarinha.ir/


نظرات()   
   
wadedwgdszybuk.jimdo.com
چهارشنبه 7 تیر 1396 02:13 ق.ظ
I do not know if it's just me or if everybody else encountering issues with your website.
It appears like some of the written text on your posts are running off the screen.
Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too?
This may be a problem with my web browser because I've had this happen before.
Appreciate it
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:34 ب.ظ
Hi, Neat post. There's an issue with your site in internet explorer, might test this?
IE still is the marketplace chief and a good section of other folks will omit your magnificent writing due
to this problem.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 06:56 ق.ظ
When someone writes an article he/she retains the plan of a user in his/her mind that
how a user can be aware of it. Thus that's why this post is outstdanding.
Thanks!
manicure
جمعه 18 فروردین 1396 03:35 ب.ظ
This design is incredible! You obviously know how to keep a
reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Great job.
I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.
Too cool!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر